Ak Partili Kırkpınar Esnaf ve  Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Ak Partili Kırkpınar Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

ABONE OL
Ekim 17, 2022 09:50
Ak Partili Kırkpınar Esnaf ve  Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2023 HEDEFLERİMİZE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ

 

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Kemalpaşa’da esnaf ve vatandaşları ziyaret edip, Ören ve Bağyurdu mahalle teşkilatları ile bir araya geldi.

 

AK Parti İzmir Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Yaşar Kırkpınar, TBMM’deki yoğun çalışmalarının yanı sıra, ilçe ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Kemalpaşa’nın Bağyurdu ve Ören mahallelerinde mahalle teşkilatları ile bir araya gelen Kırkpınar, ardından esnaf ve vatandaşları da ziyaret etti.

 

AK Parti olarak toplumun bütün kesimlerini kucaklayıp, her alanda iyileştirmeler yaptıklarına değinen Kırkpınar, “Asgari ücretliden emekliye, sosyal konuttan tarıma, KOBİ'lerden öğrencilerimize ve kadınlarımıza kadar her bir kesimle yakından ilgileniyoruz” dedi.

Dünyada pandemiyle birlikte üretim kapasitesinin düştüğünü, arz cephesinde çok büyük sıkıntılar yaşandığını ifade eden Milletvekili Kırkpınar, şunları ifade etti;

 

 “Türkiye bu ifade etmeye çalıştığım olumsuzluklardan etkilenmesine rağmen kendine özgü geliştirmiş olduğu ekonomik modelle pozitif yönde ayrışmayı başarmıştır. Faizleri düşük tutarak ekonomiyi canlı tutmayı başardık. Büyümek için yatırımı teşvik ettik, buna bağlı olarak istihdamımız ve üretimimiz arttı. Bu sayede hedeflediğimiz gibi Türkiye'yi büyütmüş olduk. Demokrasi, hak ve özgürlükler konusunda ülkemizi getirdiğimiz seviyeyi perçinleyecek gündemi hep canlı tutuyor,  çeşitli kesimlere yönelik ekonomik ve demokratik müjdelerimizi milletimizle paylaşıyoruz. Böylece, Türkiye’nin Cumhuriyetimizin 100’üncü yıl dönümüne atıfla sembolleştirdiğimiz 2023 hedeflerine doğru emin adımlarla ilerliyoruz.”

 

İzmir genelinde olduğu gibi Kemalpaşa özelinde de hükümet yatırımlarının hızla devam ettiğini ve bu yatırımların takipçisi olduklarını hatırlatan Kırkpınar, “Kemalpaşa devlet hastanesi ek bina, baraj ve göletler, TOKİ, Lojistik Köy ve eğitim yatırımları başta olmak üzere birçok hükümet yatırımının gerçekleştirildiğini bazı projelerin devam ettiğini bazılarının da proje aşamasında olduğunu hatırlatmak istiyorum. Biz tüm İzmir’de yapılan kamu yatırımlarını takip ettiğimiz gibi ilçemizde yapılan yatırımları da yakından takip ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.