Danfoss’tan sektör profesyonellerine İklimlendirme Çözümleri Isıtma Ürünleri Eğitimi
  • Haber Marmaris
  • Eğitim
  • Danfoss’tan sektör profesyonellerine İklimlendirme Çözümleri Isıtma Ürünleri Eğitimi

Danfoss’tan sektör profesyonellerine İklimlendirme Çözümleri Isıtma Ürünleri Eğitimi

ABONE OL
Ekim 14, 2022 12:00
Danfoss’tan sektör profesyonellerine İklimlendirme Çözümleri Isıtma Ürünleri Eğitimi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İklimlendirme, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında hizmet veren Danfoss Türkiye; düzenlediği eğitimlerle sektörün gelişimine katkılarını sürdürmeye devam ediyor. Danfoss Türkiye’nin ısıtma sektöründe faaliyet gösteren sektör profesyonellerine yönelik düzenlediği çevrimiçi eğitimde; bireysel ve çok katlı binalar için geliştirdiği enerji verimliliği yüksek ürünler ve sunduğu yenilikçi çözümlerin yanı sıra Danfoss Ligi sadakat programı ve Mekanik Tesisatçı Hayatı gibi dijital araçları hakkında bilgiler katılımcılarla paylaşıldı. 

 

Danfoss Türkiye, 21 Eylül 2022 tarihinde düzenlediği İklimlendirme Çözümleri Isıtma Ürünleri Eğitimi’nde ısıtma sektöründe faaliyet gösteren 70’ten fazla katılımcıyla çevrimiçi olarak bir araya geldi. Eğitimde katılımcılara sadakat programı Danfoss Ligi, Mekanik Tesisatçı Hayatı dijital araçlar hakkında bilgiler verildi. Toplamda 4 ana bölümden oluşan ve yaklaşık 2 saat süren eğitimde dijital araçlar, mekanik ve dijital termostatik vanalar, yerden ısıtma ürünler ve kat istasyonları ürün gamı anlatıldı.  

 

Eğitimde dört ana konuya odaklanıldı

Danfoss Türkiye Satış Destek Mühendisi Sevcan Doğan’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen eğitim, Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri Kıdemli Satış Müdürü Ayfer Altun’un Dijital Araçlar sunumuyla başladı. Danfoss’un sadakat programı Danfoss Ligi, tüm sektör profesyonellerine açık dijital platformu Mekanik Tesisatçı Hayatı hakkında bilgiler veren Altun, bu platformların iş süreçlerine olan katkılarını ve kullanım alanlarını katılımcılarla paylaştı.  

 

Danfoss Türkiye İş Geliştirme Müdürü Orhan Taşdemir, Mekanik ve Dijital Termostatik Vanalar hakkında bilgiler verdi. Danfoss Türkiye Satış Mühendisi Oğuz Kırdanoğlu Yerden Isıtma Ürünleri, Danfoss Satış Mühendisi Onur Fuat Yarlı ise kurulum, kullanım ve sağladığı avantajlara kadar tüm detaylarıyla Kat İstasyonları’nı anlattı. Danfoss’un alanında tecrübeli ve uzman ekibi ayrıca katılımcıların sorularını da yanıtladı.  

 

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri Kıdemli Satış Müdür Ayfer Altun: “ Danfoss olarak dijital müşteri deneyimi öncelikli hedeflerimiz arasında. Dijital araçlarımızla iş ortaklarımızın iş süreçlerini daha kompakt hale getirerek, zamandan daha fazla tasarruf sağlamalarını amaçlıyoruz. İş ortaklarımız herkese açık olan Mekanik Tesisatçı Hayatı web sitemiz ve Installer App uygulamamız üzerinden odak ürünlerimize ait bilgilere, dokümanlara kolayca erişebilir, satış sonrası destek alabilir. Ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha fazla teknik bilgiye ihtiyaç duydukları noktalarda ise eğitim modülümüzden faydalanabilir; ürünlerle ilgili temel bilgilere ulaşabilir ve Ürün Bulucu modülle ürünler arasında kolaylıkla karşılaştırma yapabilirler. Ayrıca, Installer App’i indirerek, sahada en çok ihtiyaç duydukları hesaplama araçlarına erişebilirler.” açıklamalarında bulundu.  

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.